Krieger

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2001 yılında Sanayi Sektöründe Problemleri Çözmek ve İşletmelerin Çözüm Ortağı olmak için yola çıktık. Birçok Seçkin Kuruluşun Problemlerini çözüp daha az bir maliyet ile kara geçmelerini sağladık. Politikamız herzaman her firmada sürekli olmak olduğundan bunu şuana kadar başarmış bulunmaktayız. Bunun yanında Ar-Ge projelerine çok büyük önem verdiğimizden birçok başarılı projeye imza attık. Yurt dışından ithal edilen ürünlerden bir kısmını kendi bünyemizde çözüp Ülkemize katkıda bulunduk. 

 

Endüstriyel ürünler, Bakım Kimyasalları Ürünlerinin yanında hammadde taleplerinede cevap vermek için Yurt Dışındaki seçkin firmalardan bazılarının ürünlerinide depomuzda bulundurmaktayız. Özellikle Köpük KesiciSolvent, Isıl İşlem Ürünleri, KarbonSökücü, Spinaret Temizleyici, Anilox Cleaner, Spunbond temizleme ürünleri, Plastik hammadde koku giderici, Fosfatlar, Su iticiler, Kıvam Artırıcılar, Nano teknoloji ürünleri, tekstil mükemmelleştirme kimyasalları, Silikonlar, Ultrasonik Kimyasalları, Savunma Sanayi Kimyasalları, Teknik Kimyasallar,

 nlp/kurumsal                           

Vizyon Misyon

Kaliteyi herzaman ön planda tutan Firmamız bundan hiçbir zaman ödün vermemiştir. Sürekli Sonuç odaklı çalışırız, hedeflerimizi yüksek tutar işimizin hassasiyetini bilerek işimizi yaparız. Meraklıyızdır, problem çözmeyi severiz, farkımızı göstermek için elimizden geleni yaparız.

 

 

 

 

 

 

TOP