CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kurumsal

HAKKIMIZDA


2001 yıllarının başlarında kurulan NLP Kimya faaliyetine Teknik Bakım Ürünleri üreterek başlamıştır.2015 yılında Alman krieger ortaklığı ile faaliyetini daha da hızlandırmıştır.Krieger markası ile birçok teknik ve özel ürünlerini fabrika,otel,servis,gıda üretim tesisleri ve birçok kurumsal müşteriye sunarak profesyonel çözümler sunmuştur.Kalite olmazsa olmazları arasında olan NLP Kimya ile çalışmak firmalarıbüyük kara geçirmiş ve 24 saat teknik hizmet vererek birçok problemin çözülmesine yardımcı olmuştur. 

nlp hakkında

Yurt dışı ile sürekli bilgi alışverişin de bulunulduğundan ve yeni çıkan hammaddeler sürekli takip edildiğinden birçok ürünler dahada geliştirilmiş,Ürünlerimizde mükemmelliyetçi bir politika izlenmiştir.Bunu yanında çevre ve doğaya karşı biyolojik ürünlerden faydalanmıştır. Temizleme ürünlerinde sağlığa zararsız ürünler en önemli özelliği olmuştur. 

nlp hakkında Arge ve Üretim  Sektörün en önemli firmaları ile teknolojiyi yakından takip eden Krieger Reutlingen bu konuda Nlp Kimya ya destek vererek argede müşteri istekleri doğrultusunda birçok özel ürünlerin geliştirilmesine yardımcı olmuştur.Krieger ürünleri özel kimyasalları ile birçok işletmede aranılan bir ürün portföyü sunmuş.İşletmelerin vazgeçilmezi arasına girmiştir.

Vizyon Misyon  Kaliteyi üretiyoruz sloganından yola çıkarak bu konuda hiçbir zaman taviz vermeyerek müşterilerimize bu güveni vermişizdir.

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!